Креслення на замовлення AutoCAD, Компас, ArchiCAD, Revit – ціни і терміни написання

Роботи

Онлайн заявка на прорахунок креслень

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Виготовлення креслень є завданням, з яким постійно стикаються студенти техспеціальності. Сучасні системи автоматизованих проектувань (САПР) спрощують це завдання, проте все одно виконання креслень вимагає часу і сил.

Виконання креслення на замовлення є чудовим способом заощадити свій час і зберегти нерви, правда, тільки якщо його виконує професійний фахівець. В іншому випадку через низьку якість креслень ви можете провалити захист курсової / диплома або, як мінімум, ускладнити собі життя.

У нас в компанії виготовлення креслень на замовлення надається в руки професіоналів, що виконують їх у всіх поширених програмах: Revit Architecture, АВТОКАД, АРХІКАД, КОМПАС та інших. Наші фахівці знають про креслення майже все, тому з великою часткою ймовірності можуть виявити, що саме хоче бачити викладач. Це зводить нанівець поява помилок і неточностей, можливих при самостійній підготовці креслення.

У скільки обійдеться креслення?

Хочете знати, дешево або дорого обходиться вам креслення? Без знання обсягу роботи і певних вимог до креслення назвати вірну ціну послуги дуже важко. Більш точні розцінки за виконання робіт нашим клієнтам повідомляє персональний менеджер при оформленні замовлення.

Які гарантії надають на виготовлення креслень?

Виготовлення 3D креслень в цих програмах нашою компанією неодмінно супроводжується укладенням офіційних угод. Ці юридичні документи гарантія того, що будь-який креслення буде відмінної якості, своєчасно і в повній відповідності з зазначеними стандартами.

Якщо результати нашої роботи не влаштовують замовника, виконується абсолютно безкоштовна доопрацювання замовлення. Якщо ж замовник не задоволений і результати доопрацювання, йому повертають всю внесену суму грошей.

Необхідно відзначити, що за багаторічну роботу подібних випадків було дуже мало, тому що професійний підхід і постійне контролювання з боку Служби контролю якості майже виключають можливість неякісного виконання.

Переваги замовлення в «Зміні»

 • Зручна форма замовлення.
 • Найбільш кваліфіковані виконавці.
 • Супровід креслень до періоду здачі.
 • Повна конфіденційність послуг.
 • Відмінні розцінки.

В яких програмах виконуємо креслення?

 • AutoCAD є спеціалізованою програмною системою, яка призначена для роботи з проектом в тривимірному просторі. Вона дає можливість відкоригувати будівлі і споруди, демонструючи зміни в об’ємному форматі.
 • Компас 3D є комплексним додатком для проектування, де при створенні моделі можна враховувати різні допуски, усадку, характеристики матеріалу і навіть технологію виробництв кінцевих виробів.
 • NanoCAD є російською САПР-платформою, яка містить всі потрібні інструменти базових проектувань. Знайомий інтерфейс, пряма підтримка форматів*.dwg і розширюваність роблять nanoCAD кращою на сьогодні альтернативою при підборі інженерної платформи для будь-якої галузі.
 • CorelCAD є додатком для автоматизованого проектування (САПР) для 2D і 3D-проектувань.
 • А9CAD є спрощеним аналогом потужного, проте на жаль платного AutoCADа. Ця маленька (близько 16 мб) програмка, що дозволяє переглянути і створити нескладні 2-хмерні креслення.
 • ArchiCAD є програмним пакетом для архітекторів, який заснований на технології інформаційних моделювань (Building Information Modeling — BIM), який створений угорською компанією Graphisoft.
 • Revit є повнофункціональною САПР, яка надає можливість архітектурного проектування, проектування інженерної системи і будівельних конструкцій, і моделювання будівництва. Гарантує підвищену точність виконуваних проектів.
 • SolidWorks є програмним комплексом САПР для того, щоб автоматизувати роботу промислових підприємств на етапах конструкторської та технологічної підготовки виробництв.

Про формати креслень А0-А4

Розміри креслень зазвичай ділять на такі варіанти: основний і додатковий, це залежить від формату креслень.

До головних варіантів відносять такі формати А4, А3, А2, А1, А0.

При збільшенні коротких сторін головного формату на показання кратні його розмірам створюється додатковий формат. При позначенні подібного формату застосовується позначення основного формату з позначкою кратності збільшення. Наприклад, А4х5, А3х2, А2х4 і т. д.

Головним форматом вважається розмір 1189×841 мм (А0). Щоб отримати інші головні формати потрібно розділити а0 на ідентичні частини паралельно його меншій області (тобто А0 розміром 1189х841 розділимо на кілька частин паралельно його меншій стороні довжиною в 841 мм і отримуємо два аркуші формату А1 розміром вже 594х841 і т.д.).

Виконуємо креслення з предметів:

 • нарисна геометрія;
 • ПЦБ;
 • ТММ;
 • архітектура;
 • електротехніка;
 • машинобудування;
 • швейному справі;
 • інженерна графіка;
 • креслення КМ і КМД.

Виконуємо креслення на замовлення

Гарантії на роботи, супровід до захисту
Допомога особистого менеджера по телефону, в чаті, email
Швидке повернення коштів, ваші гроші в безпеці
Дотримуємося всіх вимог ваших методичок і завдань

Наші автори - викладачі вузів, у багатьох - вчені ступені
Залишилися питання по вашій роботі-відповімо і допоможемо
Виконуємо майже всі види студентських робіт
Пишемо українською, російською, англійською мовою

Схема роботи

Оцінка. Надайте максимально докладне завдання, бажано з методичкою.
Передоплата. Якщо завдання успішно оцінено - внесіть передоплату. Завдання йде в роботу відразу.
Написання. У разі затвердження окремих розділів/глав - можлива поетапна здача.
Готовність. У зазначений термін, робота буде виконана, з нею можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Кожне завдання

Гарантійний період. На кожен проект надається детальна гарантія.
Безкоштовні доопрацювання. Вже включені у вартість, без додаткової оплати.
Індивідуальне виконання. Пишемо під замовлення, не завантажуємо з інтернету.
Попереднє ознайомлення. Готову роботу можна побачити і перевірити на дотримання вимог.
Оцініть статтю
peremena