Монографія на замовлення – вартість і терміни написання

Роботи

Онлайн заявка на прорахунок монографії

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Щоб захистити кандидатську дисертацію, недостатньо написати або замовити її, підготуватися до виступу і відмінно представити власну роботу екзаменаційної комісії.

Щоб отримати відповідний статус і повноцінний захист, аспіранту потрібно мати принаймні дві публікації в спеціалізованих ВАК-виданнях. Як альтернативний варіант ви можете написати монографію.

Що таке монографія?

Під монографією розуміють науковий трактат, який випущений в книжковому вигляді. У ній зазвичай глибоко вивчають одну або кілька тематик. Експерти відносять цей тип вид публікації до розряду науково-публіцистичних проз.

Монографія буває “аналогом” дисертації або окремою науковою роботою, яка поєднує кілька пов’язаних один з одним статей ВАК.

Особливості монографії

 1. Вона не має жорстку структуру. У більшості випадків до її складу додали зміст з введенням, основними матеріалами, висновком, бібліографічним списком і додатком. За бажанням, монографія буває доповненою різними додатковими розділами (наприклад, передмовою).
 2. Викладати текст необхідно науковою мовою, однак якщо робота призначена для великого кола осіб, а не тільки для наукового співтовариства, то ви можете описувати ідею, прибуток і пропозиції більш простеньким, зрозумілою мовою. У монографії є приблизно 80% результатів дисертаційної роботи.
 3. Видається окремим виданням з позначкою автора і співавторів. Подібні роботи ви можете відшукати в бібліотеках.
 4. Щоб отримати докторський ступінь, монографія повинна бути створена одним певним автором.
 5. Немає якихось строгих вимог до обсягу. Монографія зазвичай пишеться як на декількох (не менше 4-5), так і на десятках сторінок.

Кому потрібна монографія?

Більшість вчених в основному приймають дивне з першого погляду рішення замовляти виконання монографії у професіоналів з рефератної компанії. Здавалося б, якщо людина здійснює наукові дослідження, то тематика йому досить цікава, і розробляти її він буде сам.

Проблема в тому, що в монографії потрібно зробити повноцінний огляд тематичної літератури, висунути нові теорії, створити певні концепції, підготувати бібліографічні списки і багато іншого.

На все це потрібно довгий час, якого у людини, яка поєднує наукову роботу і роботу в якійсь іншій області, просто немає. Ось чому навіть найпринциповіші вчені іноді опиняються в ситуаціях, коли необхідно швидко придбати монографію, щоб дістатися до захисту дисертації.

Які вимоги?

 • Унікальність монографії (наші роботи проходять будь-які перевірки на плагіат);
 • Своєчасність написань (автори нашої фірми неухильно дотримуються терміни, які заздалегідь встановлюють клієнти);
 • Супровід монографій до публікації (наші співробітники безкоштовно вносять будь-які коригування та доповнення);
 • Нерозголошення особистої інформації та обставин замовлення.

Що таке колективна монографія?

Колективна монографія є науковою працею відомих і початківців вчених, які об’єднані основною тематикою сучасного бачення способів розвитку науки. Загальна об’єднуюча тематика колективної монографії створює великі рамки для участі фахівців, які досліджують новітні способи розвитку системи освіти і науки.

Підготовка монографії у складі авторських колективів і під науковою редакцією популярного професора дає можливість швидко опублікувати підсумки дослідження або його проміжні результати, і збільшити коло наукових зв’язків.

Хто пише монографії для вас?

Наш роботами трудяться лише доктори наук, професори.

Чи можна купити готову монографію?

Завжди можна замовити готову роботу, але зазвичай вони низької якості і неунікальні. Підвищення унікальності такої готової роботи, коштує близько 70% від ціни написання з нуля.

Чому варто замовити монографію?

Оформити і написати монографію є складною роботою. Плюс до всього, потрібно дотримуватися всіх ДСТУ. Тому їх спочатку краще вивчити, щоб розуміти всі моменти оформлення роботи.

До того ж не завжди виходить створювати необхідний стиль і збирати достатньо матеріалу для написання монографії. До того ж досить важливо, щоб робота виявилася унікальною. Це одна з головних вимог.

Щоб уникнути непотрібних складнощів можете замовити монографію на нашому порталі, де фахівці знають свою справу на 100% і здадуть роботу в кращому стані.

Чи залежить вартість монографії від теми?

Вартість Замовлення визначається в індивідуальній черговості. Так як вартість на написання монографії заснована від багатьох факторів. Головні з них:

 • складність роботи;
 • тематика;
 • унікальність;
 • термін;
 • бібліографічний список.

Рецензія до монографії

При замовленні роботи написання рецензія входить в її вартість. Не намагайтеся знайти когось іншого, так як на ринку України ми професіонали в своїй області, за спиною яких багаторічний досвід роботи в даній області.

Виконуємо монографії на замовлення

Гарантії на роботи, супровід до захисту
Допомога особистого менеджера по телефону, в чаті, email
Швидке повернення коштів, ваші гроші в безпеці
Дотримуємося всіх вимог ваших методичок і завдань

Наші автори - викладачі вузів, у багатьох - вчені ступені
Залишилися питання по вашій роботі-відповімо і допоможемо
Виконуємо майже всі види студентських робіт
Пишемо українською, російською, англійською мовою

Схема роботи

Оцінка. Надайте максимально докладне завдання, бажано з методичкою.
Передоплата. Якщо завдання успішно оцінено - внесіть передоплату. Завдання йде в роботу відразу.
Написання. У разі затвердження окремих розділів/глав - можлива поетапна здача.
Готовність. У зазначений термін, робота буде виконана, з нею можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Кожне завдання

Гарантійний період. На кожен проект надається детальна гарантія.
Безкоштовні доопрацювання. Вже включені у вартість, без додаткової оплати.
Індивідуальне виконання. Пишемо під замовлення, не завантажуємо з інтернету.
Попереднє ознайомлення. Готову роботу можна побачити і перевірити на дотримання вимог.
Оцініть статтю
peremena