Замовити бізнес план – ціни і терміни написання

Роботи

Онлайн заявка на прорахунок

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Бізнес – план це перелік запланованих дій для досягнення конкретних цілей, в якому прописуються передбачувані витрати і доходи. Тематики проектів можлива сама різна, але принцип завжди один: на виході ви отримуєте відповідь на питання, чи варто витрачати гроші.

Виконуємо бізнес-плани на замовлення

Гарантії на роботи, супровід до захисту
Допомога особистого менеджера по телефону, в чаті, email
Швидке повернення коштів, ваші гроші в безпеці
Дотримуємося всіх вимог ваших методичок і завдань

Наші автори - викладачі вузів, у багатьох - вчені ступені
Залишилися питання по вашій роботі-відповімо і допоможемо
Виконуємо майже всі види студентських робіт
Пишемо українською, російською, англійською мовою

Ціни на написання бізнес планів

У поточних умовах ціна індивідуальна, і залежить від ключових факторів:

  • дата складання;
  • складність;
  • наявність вимог, методичок.

Порівняльна таблиця цін вже виконаних бізнес планів у 2021 році

Цінова політика — демократична, кожна вартість роботи розраховувалася індивідуально:

Предмет Терміновість виконання Ціна
Соціолінгвістика 7 днів 950 грн.
Бізнес-планування 10 днів 865 грн.
Гроші і кредит 5 днів 1100 грн.
Економіка 8 днів 1200 грн.
Управління проектами 5 днів 400 грн.
Менеджмент 4 дні 1000 грн.
Антикризове управління 15 днів 350 грн.
Реклама та PR 11 днів 370 грн.
Агрономія 10 днів 420 грн.

Бізнес план відкриття фітнес — клубу

Фітнес індустрія — стрімко зростаючий ринок, що розвивається, який вимагає значних інвестицій. Тут важливо передбачити безліч деталей. В першу чергу, розташування клубу, можливість зробити парковку, приємний інтер’єр, сучасні тренажери. Обов’язково провести конкурентний аналіз, і знайти своє УТП. Вкладення в рекламу в перші роки значні, тому в бізнес-плані зроблено акцент на маркетингову складову. Однак головні витрати — закупівля обладнання для спортивних залів, їм присвячений величезний розділ.

Бізнес-план відкриття салону весільних суконь

Гарний сезонний бізнес має море нюансів. Основне надбання — хороший асортимент суконь і костюмів, сорочок і аксесуарів. Також необхідно передбачити дзеркала для примірювальній, якісне освітлення для шоу – руму, а також наявність парковки біля нього. Важливий момент — прописати скрипти для спеціалістів по роботі з клієнтами. Ввічливість в даному бізнесі дуже важлива. Необхідно також розрахувати вкладення на старті в рекламу.

Бізнес-план відкриття дитячого садка

Приватні дитячі сади дуже популярний напрям. Собівартість такого підприємства не залежить від коливання курсу валют, а завантаженість державних садів забезпечує цей бізнес клієнтурою. Мінімальні вкладення і швидкий вихід на максимальну наповнюваність питання грамотного розрахунку на старті. Для цього бізнесу дуже важлива грамотно підібрана команда професіоналів і дотримання всіх норм, встановлених державою.

Бізнес-план відкриття піцерії

Доставка їжі на будинок, як і вечері поза домом міцно увійшли в нашу повсякденність. Велика перевага даного бізнесу — це високий попит. Зворотна сторона медалі – велика конкуренція і високі вимоги споживача. Як виділитися серед конкурентів і поставити бізнес на потік? При недостатньому досвіді дані завдання практично нездійсненні, якщо заощадити на старті. Проект бізнес – плану від професіоналів закриє ці питання.

Бізнес-план салону краси

Індустрія краси — висококонкурентний бізнес з величезним попитом, що росте день від дня. Красивим сьогодні хоче бути кожен. Складно встежити за всіма новомодними тенденціями, але бажають залишатися попереду, доводиться. У бізнес-плані буде докладний розрахунок основних витрат і план швидкого виходу на точку беззбитковості, а потім на окупність. Актуальність інформації гарантована. В бізнес плані враховані всі витрати та фактори ризику. Рекомендація маркетингової складової і ціноутворення присутній.

Бізнес-план відкриття таксопарку

Відкриття таксопарку сьогодні актуально тільки в невеликих містах, так як міста-мільйонники щільно захопили агрегатори і федеральні таксопарки. Серед агрегаторів відомі Яндекс.Таксі, Gett, Uber. З ними конкурувати немає сенсу.

Як заробити в зв’язці з агрегатором, маючи свій парк автомобілів, розповість бізнес-план.

Бізнес-план відкриття кафе швидкого здорового харчування

Харчуватися не вдома смачно і корисно — новий тренд. Кількість кафе здорового харчування не так вже велика, ніша досить вільна. Готовий бізнес-план складе розуміння про те, хто ваша аудиторія, які документи необхідно оформити, як не помилитися з вибором місця розташування, які основні вимоги до приміщення та обладнання. Також буде надана інформація щодо складання фінансового плану і розрахунок можливого прибутку.

Бізнес-план відкриття ресторану

Сфера громадського харчування — перспективна галузь. Більшість у даній ніші належить ресторанам. Галузь висококонкурентне і дуже складна. Детальний бізнес-план, з проробленими питаннями формування штату, виробничого плану та можливих ризиків вкрай необхідний. Особливу увагу приділено маркетингової складової, ціноутворення і розробці концепції закладу.

Бізнес-план салону квітів

Бізнес-хобі, який цілком може принести непоганий дохід, якщо підійти до справи грунтовно. У бізнес-плані прописані сезонність, можливий асортимент, вимоги до приміщення, вимоги до кандидатів, а також фінансовий план салону. Справедливості заради потрібно відзначити, що квіти — один з найбільш швидкопсувних товарів, тому великий розділ бізнес-плану приділено факторам ризику, як звести їх до мінімуму.

Бізнес-план вирощування овочів

Попит на натуральні продукти зростає, бізнес з вирощування овочів в теплицях має величезні шанси на швидку окупність. Важливі питання реєстрації бізнесу в держ. органах, підготовки землі до експлуатації, придбання необхідного обладнання, насіння і добрив, а також пошук персоналу розглянуто в даному бізнес-плані.

Бізнес-план проекту організації заводу комбікормів

Комбікорми користуються попитом, оскільки це основний раціон для більшості тварин господарств. Перевагою даного бізнесу є той факт, що на старті не потрібен великий капітал. У бізнес-плані будуть розглянуті питання розподілу ринку, технології виготовлення, підбір приміщення, а також фінансовий і організаційний плани.

Бізнес-план проекту вирощування полуниці

Природне ласощі може стати відмінним бізнесом, якщо підійти до організації вирощування суниці в теплицях з розумом. У бізнес-плані розглянуті такі питання як рішення юридичної складової бізнесу, технічна база, питання роботи персоналу, проведення передпродажних маркетингових заходів і власне реалізація врожаю. Сьогодні ця ніша не так вже вільна, ніж раніше, особливо сильні закордонні конкуренти. В даному бізнес-плані буде приділено увагу визначенню свого ринку та ціноутворення.

Бізнес-план проекту відкриття міні-пекарні

У містах — мільйонниках справжній бум міні-пекарень. Однак ця ніша ще не заповнена, тому можливість організувати невеличкий бізнес є практично у кожного, так як даний бізнес не потребує великих інвестицій. В бізнес плані розглянуті питання фінансового плану, розробки організаційної структури підприємства, закупівлю обладнання та отримання дозволу СЕС.

Залишилися питання?

Чи є зв'язок з автором? Як з ним спілкуватися?
Як дізнатися скільки коштує Мій бізнес план?
Як внести правки?
Термінове виконання?
Завдання буде унікально? Плагіат буде проходити?

Схема роботи

Оцінка. Надайте максимально докладне завдання, бажано з методичкою.
Передоплата. Якщо завдання успішно оцінено - внесіть передоплату. Завдання йде в роботу відразу.
Написання. У разі затвердження окремих розділів/глав - можлива поетапна здача.
Готовність. У зазначений термін, робота буде виконана, з нею можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Кожне завдання

Гарантійний період. На кожен проект надається детальна гарантія.
Безкоштовні доопрацювання. Вже включені у вартість, без додаткової оплати.
Індивідуальне виконання. Пишемо під замовлення, не завантажуємо з інтернету.
Попереднє ознайомлення. Готову роботу можна побачити і перевірити на дотримання вимог.
Оцініть статтю
peremena

Чи є зв'язок з автором? Як з ним спілкуватися?
Зв'язок є, через Ваш Особистий кабінет, який створюється для кожного студента.
Як дізнатися скільки коштує Мій бізнес план?
Скористайтеся формою вище для оцінки написання вашої роботи. Назвемо точну цифру за кілька годин.
Як внести правки?
Завантажте роботу з правками, або опишіть які неточності потрібно виправити.
Термінове виконання?
Швидше завантажуйте завдання на оцінку, оскільки часу мало.
Виконуємо від 1 робочого дня.
Завдання буде унікально? Плагіат буде проходити?
Вимоги по унікальності можна задати самостійно при оцінці роботи, але і помітити в чаті для автора.