Написати кейс на замовлення

Роботи

Онлайн заявка на прорахунок кейса

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.


Ведення бізнесу – справа непроста. Однак не менш важливо просувати бізнес і транслювати позитивний досвід. Прикладом такого просування служить кейс-метод.

Про кейс-методи

Для чого це? По-перше, це зробить Вашу справу популярним, по-друге, створить довірчі відносини з клієнтами і партнерами, по-третє, це спосіб боротьби з конкурентами, по-четверте, таким чином, Ви отримаєте шанс збільшити продажі, і, по-п’яте, Ви зможете поширити корисну інформацію.

Рішення проблеми

Компанії зазвичай складають кейси в текстовому вигляді, що практично, адже такий формат кейса можна розмістити як на сайті, так і використовувати, наприклад, для розсилки.

Більшість експертів упевнені: одним з ефективних методів просування бізнесу є кейс-методика.

Кейс-метод – техніка, яка за допомогою опису соціальних, економічних і бізнес-ситуацій допомагає навчати фахівців, а також показує клієнтам діяльність організації.

Покрокове опис рішення

Процес роботи з кейсами простий і логічний. Наші фахівці знають процес створення кейса!

Розпочнеться робота зі створення структури кейса: розробимо ретельно програму, визначимо клієнта, проблеми, процес роботи і результат, які необхідно описати.

Розкажіть, хто до Вас звернувся, з яким завданням, а ми опишемо Вашу історію і ретельно зануримо читача в курс справи. Чим цікавіше буде кейс – тим більше клієнтів відгукнуться на Вашу розповідь і звернуться до Вас надалі.

Опишемо процес взаємодії з клієнтом. Наскільки докладно це робити – буде виключно Вашим вибором, але опис самого процесу буде значущою частиною кейса.

Далі наші професіонали дохідливо опишуть результат роботи з клієнтом і зроблять це так, щоб кожен читач був упевнений, що варто звернутися саме у Вашу компанію.

Читачеві важливо розуміти, якого результату Ви можете привести його завдання. Читач отримає конкретні вимірні результати, а ще краще – за допомогою ілюстрацій наочно побачить результати.

Придумаємо назву для кейсу. Воно буде недовгим, лаконічним і в той же час описувати суть кейса, про що буде йти мова.

Оформимо кейс

Компанії розміщують кейси у себе на сайті, на особистих сторінках, а також в розсилках реклами. Однак якщо Ви хочете виділятися серед конкурентів, є варіант створити шаблон країни для кейса або ж кожен раз створювати нове оформлення під кожен кейс, а наші профі в цьому допоможуть.

Зробимо зручну навігацію по кейсам

Якщо на сайті вже опубліковано багато історій, то продумайте спосіб пошуку потрібного кейса. Для цього знову зверніться до пункту з назвами кейсів і продумайте, яку можна зробити короткий опис, щоб зацікавити клієнта і дати розуміння про те, що буде розкрито в історії.

Думка експерта

«У роботі я часто використовую кейс-методику. При чому, як для залучення клієнтів, так і для оцінки і відбору персоналу в свою організацію. Це дає наочний приклад роботи як всієї компанії, так і окремих співробітників! Думаю, що використання кейс-методики повинно застосовуватися у всіх компаніях. Це зближує клієнтів і працівників і підвищує клієнтську базу!», — розповів Андрій Васильєв, власник автосервісу.

Про структуру кейса

Не дивлячись на напрямок діяльності, структура кейса буде наступною:

  • Опис клієнта: з ким Ви працювали раніше, яка цільова аудиторія.
  • Опис проблеми: з яким питанням прийшов клієнт, що необхідно було зробити і який очікуваний результат.
  • Рішення проблеми: хто брав участь у вирішенні завдань клієнта, яким було рішення, які труднощі виникали на шляху вирішення.
  • Результат: до чого за підсумком прийшли, що вийшло і що не вийшло, як клієнт відгукнувся про роботи, які ви отримали відгуки.

Висновки

Кейс – це виграшний спосіб оформити портфоліо організації. Головна перевага кейс-методу — прямий зв’язок з клієнтом і наочний приклад діяльності організації. А з грамотно складеним кейсом збільшаться шанси для розширення клієнтської бази та залучення нових клієнтів до компанії. Якщо прикладів роботи мало, то використовуйте всі. Якщо ж прикладів вже понад десяти, то вибирайте яскраві випадки, які зможуть привернути увагу клієнтів.

Виконуємо кейси на замовлення

Гарантії на роботи, супровід до захисту
Допомога особистого менеджера по телефону, в чаті, email
Швидке повернення коштів, ваші гроші в безпеці
Дотримуємося всіх вимог ваших методичок і завдань

Наші автори - викладачі вузів, у багатьох - вчені ступені
Залишилися питання по вашій роботі-відповімо і допоможемо
Виконуємо майже всі види студентських робіт
Пишемо українською, російською, англійською мовою

Схема роботи

Оцінка. Надайте максимально докладне завдання, бажано з методичкою.
Передоплата. Якщо завдання успішно оцінено - внесіть передоплату. Завдання йде в роботу відразу.
Написання. У разі затвердження окремих розділів/глав - можлива поетапна здача.
Готовність. У зазначений термін, робота буде виконана, з нею можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Кожне завдання

Гарантійний період. На кожен проект надається детальна гарантія.
Безкоштовні доопрацювання. Вже включені у вартість, без додаткової оплати.
Індивідуальне виконання. Пишемо під замовлення, не завантажуємо з інтернету.
Попереднє ознайомлення. Готову роботу можна побачити і перевірити на дотримання вимог.
Оцініть статтю
peremena