Рецензії на замовлення – ціна і терміни виконання

Роботи

Онлайн заявка на прорахунок рецензії

Удерживайте ctrl для добавления нескольких файлов.

Написання науково-дослідної роботи завжди супроводжується підготовками рецензії. Це лаконічна міні-презентація, від точності виконання якої в основному залежить підсумки захисту.

Вона повинна містити всі структурні деталі і відповідати іншим академічним вимогам. Лише в цьому випадку вона буде повноцінною і якісною роботі.

Хочете відмінно представити власну НДР аудиторії? Радимо замовити рецензію у нас на сайті. Її підготовкою займаються фахівці, які мають вищу освіту в тій чи іншій сфері.

Кому потрібна рецензія?

Рецензія є невеликим оглядом виконаної роботи, який може стати в нагоді студентам, аспірантам і викладачам університетів. Без її написання не обходиться підготовка:

Автори нашої компанії готові впоратися із завданням різної складності. На порталі лише професіонали в своїй області, які готові написати рецензію навіть до найскладніших тем.

Рецензія до дипломної роботи

Рецензія на дипломну роботу є документом, де міститься загальна характеристика та оцінка вашої дипломної роботи. Без рецензії вас не зможуть допустити до захисту.

У рецензії є короткий аналіз дипломної роботи, ступінь її відповідності до вимог випускних кваліфікаційних робіт, детально вказані переваги і мінуси і багато іншого.

Безумовно, для успішної здачі ВКР або дипломної роботи вам потрібно, щоб рецензію написали в позитивному ключі і створили сприятливе враження у членів атестаційної комісії.

Рецензія до магістерської роботи

Рецензія до магістерської роботи є документом, де відзначена попередня оцінка магістерської роботи. Допуск до захисту роботи неможливий без наявності рецензії, так як в ній є короткий аналіз магістерської роботи, ступінь відповідності до висунутої вимоги кваліфікаційних робіт.

Рецензія до дисертації

Рецензія до дисертації є критичним відгуком наукової праці, де є його оцінка з урахуванням негативних і позитивних сторін, застосовуваних способів, викладених ідей і концепцій.

Рецензія до монографії

Рецензія до монографії є відгуками з оцінкою рецензентом якості наукової роботи автора. Наводиться тезовий аналіз роботи, дається оцінювання якості змісту, дотримання вимог до оформлення, відображається ступінь новаторства вишукування (для робіт з історії– наприклад, новий підхід до етапизації певних явищ в історії).

Хто пише рецензії для вас?

Працюють над рецензією кандидати наук, доктори наук, професори.

Чому варто замовити рецензію?

У вас з’явилися складнощі зі складанням рецензії? Вам незрозуміла тематика? Ви просто не встигаєте виконати роботу в строк? Фахівці нашого порталу підтримають вас і підкажуть, на які моменти звернути увагу.

Співпраця з нашою компанією досить плідна. Наші експерти можуть допомогти і проводять консультації строго в обумовлений період і відповідно до поставлених вимог. Можна самим підібрати собі помічника, грунтуючись на його рейтингу, відгуках і пропонованої вартості замовлення.

Виконуємо рецензії на замовлення

Гарантії на роботи, супровід до захисту
Допомога особистого менеджера по телефону, в чаті, email
Швидке повернення коштів, ваші гроші в безпеці
Дотримуємося всіх вимог ваших методичок і завдань

Наші автори - викладачі вузів, у багатьох - вчені ступені
Залишилися питання по вашій роботі-відповімо і допоможемо
Виконуємо майже всі види студентських робіт
Пишемо українською, російською, англійською мовою

Схема роботи

Оцінка. Надайте максимально докладне завдання, бажано з методичкою.
Передоплата. Якщо завдання успішно оцінено - внесіть передоплату. Завдання йде в роботу відразу.
Написання. У разі затвердження окремих розділів/глав - можлива поетапна здача.
Готовність. У зазначений термін, робота буде виконана, з нею можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Кожне завдання

Гарантійний період. На кожен проект надається детальна гарантія.
Безкоштовні доопрацювання. Вже включені у вартість, без додаткової оплати.
Індивідуальне виконання. Пишемо під замовлення, не завантажуємо з інтернету.
Попереднє ознайомлення. Готову роботу можна побачити і перевірити на дотримання вимог.
Оцініть статтю
peremena